Mengene Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Mengene Çeşitleri ve Kullanım Alanları

22 Ocak 2020

Mengeneler kullanım amaçlarına bağlı olarak farklı seçeneklere sahiptir. Mengeneler; masa mengenesi ve tesviyeci mengene olarak iki gruba ayrılmaktadır. Her iki çeşit mengene de kanca mengene olarak adlandırılmaktadır. Kanca mengeneleri tezgah ya da masa kenar kısımlarına vida ya da özel bir mekanizma ile sabitlenerek kullanılır.

Sanayi sektöründe, imalatta, kalıpçılık sektöründe kullanım sağlayabileceğiniz gibi günlük tadilat işlemlerinizde de kullanım sağlayabilmekteseniz.

Mengenelerin kullanım alanlarından ve özelliklerinden bahsettik. Biraz da mengene çeşitlerimizden bahsedelim.

Hidrolik çift açılır mengene, çift açılır çelik mengene, hidrolik mengene, vidalı hassas mengeneler, freze mengeneleri, cnc freze mengeneleri bulunmaktadır. Daha fazla ürün çeşitleri için mengene kategorisine tıklayınız.

 Mengene fiyatları büyüklüklerine ve özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Web sitemizde bulabileceğiniz ürünler hem dayanıklı hem de bütçe dostu ürünlerdir.

İhtiyacınız olan mengene çeşitleri şimdi Bağdatlı Teknik Hırdavat’ ta hırdavat malzemeleri kategorisinin hemen altında! Farklı büyüklükteki modeller arasından aradığınızı bularak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.