Kullanım alanları ve farklı amaçlara göre tasarlanan el aletleri işlerin kolaylaşması için önemlidir.Genellikle manuel güç ile kullanılan aletlerdir.Güce dayalı olarak kullanılan bu aletler ile tüm ufak tamirat işleri yapılabilmektedir.Aletleri tek olarak temin etmek mümkün olduğu gibi takım olarak da hobi el aletleri edinmek mümkündür

Bağdatlı teknik hırdavat olarak her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz yüksek kaliteli el aletleri ; pense,kargaburun,yan keski,boru anahtarı ürünlerini satıyoruz. Kullanım aşamasında rahat kullanım sağlayan izole edilmiş boru anahtarı,pense,kargaburun,yan keski ürünlerini satmaktayız.

Sırala
1 2 3 .... 7 8 9
Toplam 124 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 7 8 9

EL  Aletleri Nedir ve Nelerdir ?

Teknik hırdavat malzemesi olan  el aletleri ile günlük ihtiyaçlarımızı rahatlıkla karşılayabiliriz.Ayrıca sanayinin hemen hemen her alanında kullanım sağlanabilmektedir.

El aletleri denilince ilk akla gelen anahtar, tornavida, testere, pense, yankeski, zımba, çekiç, kargaburun, maket bıçağı, falçata,işkence, mandren, mengene, kerpeten,, alet çantası,keser, gönye, zımba seti gibi  aletlerdir.

El Aleti Çantasında Olması Gerekenler.

Evde,ofis ortamında yada sanayi ortamında ihtiyaç duyacağımız el aletlerini muhafaza etmek için el aleti çantası kullanılması gerekir. El Aletlerini basit işlerde kullanabileceğiniz gibi zor işlerde de kullanabilmektesiniz.

El Aleti Seti Hangi Parçalardan Oluşur?

El aleti setleri genellikle benzer ürünleri içerirler.Anahtar, tornavida, testere, pense, yankeski, zımba, çekiç, kargaburun, maket bıçağı, falçata,işkence, mandren, mengene, kerpeten, alet çantası,keser, gönye, zımba seti gibi el aletleri, standart bir alet çantasında mutlaka olmalıdır.

 En Çok Kullanılan  EL Aletleri ?

Teknik hırdavat malzemesi olan el aletleri anahtardan tornavidaya, testereden zımbaya, çekiçten yankeskiye kadar çok geniş bir ürün listesine sahiptir. Profesyonel kullanımlar için yani atölyeler için tüm el aletlerine ihtiyaç vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.