Sırala
1 2
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
1 2

Yük Taşıma ve Kaldırma Ekipmanları

Transpaletlerin çoğu depolarda paletlerin ve ağır yüklerin kaldırılmasında bize kolaylık sağladığını söyleyebiliriz.

Birçok kişi yerine bir kişinin Transpaleti kullanımı sonucunda hem maliyet hemde zaman tasarrufu sağlanmaktadır.

Kalıp Arabası herhangi bir yerden kalıbı otomatik olarak verip alabilen araçtır.Paletler ile var olan yükü istediğimiz yere taşıyabilme özelliği sağlamaktadır. Kalıp arabaları ile  birden fazla kişinin yapabileceği işleri tek bir kişi ile yapılabilmektedir.

Yük Kaldırma Ekipmanları depolama,istifleme,fabrikalar ve inşaat alanında insan gücünün yetmediği her yerde kullanılabilen aletlerdir.

Transpalet

Transpaletler paletler üzerine yerleştirilen malları kolayca taşımanızı sağlar.El paleti olarak da isimlendirilen transpaletler yük taşımaya yarayan,paletlerdeki yükleri hidrolik pompa gücüyle yukarıya da kaldırabilen küçük bir iş makinesidir.

Paket Taşıma Arabası

Paket taşıma arabaları, yük taşıma arabaları veya koli taşıma arabaları olarak da isimlendirilmekte.Taşıma arabaları elinizde taşıyacağınız eşyaları daha kolay ve toplu bir şekilde taşımanızı sağlar.İş yerinizde, mağazanızda ağır kolilerinizi ve yüklerinizi taşımak için kullanabilirsiniz.

İstif Makinesi

İstif makinesi de paletler üzerindeki yükleri pratik bir şekilde taşımayı sağlar ama transpaletten farklı olarak elektrikle çalışan bir makinedir ve çok daha fazla yükü üst üste istifleyerek taşımanıza olanak tanır.

Yük taşımak ve istif yapmak amacıyla kullanılan aletlerdir. Kullanıcının yaya olarak kullandığı insan gücüyle çalışan ve akülü tipleri olduğu gibi kullanıcının üzerinde oturarak kullandığı Dizel Motorlu, Benzin-LPG Motorlu ve Akülü, Forklift olarak bilinen tipleri de vardır.

Forklift

Forklift, iş hayatında insanların taşıyamayacağı kadar ağır yükleri bir yerden başka bir yere taşımak amacıyla kaldırılmasını ve istiflenmesini sağlayan iş makinesidir.

Daha çok sanayi alanında depolama, stoklama amacı ile kullanılan forkliftler; ağır malzemeleri yüklemek, taşımak ve boşaltmak için oldukça yararlı bir makinedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.