Bağlantı elemanı olan clamp ürünleri minimum güç ile maksimum sıkıştırma,itme,çekme gücü sağlar.

Teknik hırdavat firması olarak T-talaşlı üretimde parça sabitleme,imalat aparatlarında,metal işleme alanlarında,otomativ,kaynak,kontrol ve montaj aparatlarında kullanılabileceğiniz bağlantı elemanlarını satıyoruz. Tüm siparişlerinizi kısa sürede teslim ediyoruz.

Sırala
1 2 3 4 5 ... 7
Toplam 104 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 7

Hızlı Bağlantı Elemanları

Teknik hırdavat malzemesi olan kukamet hızlı bağlantı elemanları, galvaniz kaplı yüksek kaliteli çelik sac aksam ve bu sac aksamların birleştirilmesini sağlayan kaliteli paslamaz perçinler ve serleştirilmiş burçlar, kolay tutulabilen yağ ve kırılmaya dayanıklı ergonomik poliüretan plastik sap, yağa ve yanmaya dayanaklı silikon baskı parçasından meydana gelmektedir.

 

Ürünün sıcak dövme çelikten üretilmiş kolu,sertleştirilmiş burç ve taşlanmış pimleri sayesinde, mukavemet bakımından hiç problem yaşamadan,ağır iş uygulamalarında uzun çalışma adetlerine ulaşabilmelerini, tekrarlama hassasiyeti ve uzun servis ömrü sağlar.

 

Ayrıca dayanıklılığı sayesinde, kaynak bölgelerinde oluşan malzeme gerilmelerine karşı koyarak üretimin toleranslar dahilinde yapılabilmesine imkan tanır.  Clampi oluşturan her bir parça, korozyon direncinin sağlanması için oksidasyon yöntemi ile siyahlaştırılmıştır. Bu ayrıntı, ürünü optik ölçüm fikstürlerinde de rahatlıkla kullanılabilir hale getirmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.